Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

1. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do Bierzmowania dla uczniów klasy III gimnazjum i starszych. Kandydatów wraz z rodzicami zapraszamy w poniedziałek, 1 października, na Mszę św. o godz. 19.00 i na spotkanie po jej zakończeniu.
2. Zostało jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Lichenia w sobotę, 29 września. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 6 rano sprzed Kościoła.
3. Osoby dorosłe i dzieci, które chciałyby stworzyć scholę rodzinną na Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie o godz. 10.45 w salce w domu parafialnym.
4. Kandydaci do Bierzmowania, którzy będą mieli Bierzmowanie 13 października zaproszeni są wraz ze swoimi rodzicami na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 18.00.
5. Rozpoczynamy spotkania dla chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Zapraszamy od 4 klasy szkoły podstawowej. Spotkanie odbędzie się za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele.
6. Dzieci chcące należeć do papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci i te, które już należą, zapraszamy za tydzień w niedzielę na krótkie spotkanie organizacyjne po Mszy św. o godz. 11.30.