Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 15.00 przy posągu Jezusa Miłosiernego w Mysiadle, w rocznicę poświecenia posągu, będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Piątek Miesiąca. Do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.

3. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej oraz w intencji członków Żywego Różańca.

4. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. W tym roku na Msze św. Roratnie zapraszamy wcześniej niż zazwyczaj tj. na godz. 6.15.

5. W pierwszą niedzielę Adwentu, 3 grudnia, prosimy o przyniesienie na Mszę św. rodzinnych wieńców adwentowych. Będą one poświęcone po każdej Mszy św. Będzie to też niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. kontynuować będziemy czytanie Słowa Bożego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W tym miesiącu ks. Andrzej obchodzi imieniny. Uroczysta Msza św. w intencji solenizanta będzie w niedzielę, 3 grudnia, o godz. 18.00.

7. Wizytę duszpasterską (kolędę) rozpoczynamy 2 grudnia. Szczegółowy program do 30 grudnia znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.