Ogłoszenia parafialne w czasie wakacji

1. W tym roku w czasie wakacji w dni powszednie będą nadal dwie Msze św. (o godz. 18.00 i 19.00). W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W dni powszednie do spowiedzi zapraszamy przed Mszą św., a w niedzielę podczas Mszy św.

2. W pierwszą niedzielę miesiąca 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy kontynuować czytanie Pisma Św. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna.

3. W pierwszy poniedziałek o godz. 18.00 jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w wypominkach rocznych.

4. W Pierwszy Piątek Miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30.

5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17.10 oraz na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji wynagradzającej.

6. W czasie wakacji kontynuować będziemy cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek i piątek.

7. W czwartą niedzielę lipca i sierpnia motocyklistów zapraszamy na comiesięczną Mszę św. oraz na przejażdżki.

25 lipca po Mszy św. o godz. 8.30 będzie można dołączyć się do wycieczki do Muzeum Romantyzmu w Opinogórze. Po drodze przewidziane są postoje, w tym dłuższy postój na posiłek obiadowy.  Będzie to w tym roku ostatnie spotkanie na porannej Mszy św. Od sierpnia do marca motocykliści będą spotykać się na Mszy o godz. 18.00.

Po więcej informacji zapraszamy na profil Moto Iwiczna na FB lub mail motoiwiczna@gmail.com.

8. W sierpniu wyrusza na Jasną Górę wiele pielgrzymek pieszych. Pozdrawiamy naszych parafian pielgrzymujących do Matki Bożej (zwłaszcza tych, którzy pielgrzymują w grupie piaseczyńskiej).