Ogłoszenia parafialne w czasie wakacji

1. Przypominamy, że w czasie wakacji w dni powszednie jest Msza św. o godz. 18.00 i 19.00. Do spowiedzi zapraszamy przed Mszą św. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

2. Przypominamy, że Sakrament Chrztu udzielany jest w naszej parafii w II i IV niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 13.00.

3. „Oto wszystko czynię nowe” – to hasło rekolekcji na które zaprasza parafian wspólnota Hallelu Jah. Będą one miały wyjątkowy przebieg w formie spotkań wirtualnych i realnych. Konferencje online, spotkania w grupach, eucharystie, modlitwa, codzienne spotkanie z Biskupem i inne propozycje, mają na celu spojrzenie oczami wiary na ten trudny czas epidemii koronawirusa, który przeżywamy. Rekolekcje rozpoczynają się w niedzielę 26 lipca o godz. 13.00 Mszą św.w naszym kościele i potrwają do 2 sierpnia. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie http://www.hallelujah.pl/reko/.

4. 26 lipca przypada czwarta niedziela miesiąca i Msza św. o godz.18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Motocykliści z naszej grupy parafialnej zapraszają również do wspólnego spędzenia czasu na dwóch kołach i odwiedziny w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Wyjazd o 8:00 ze stacji Orlen w Piasecznie, powrót na Mszę wieczorną do Iwicznej. Motocykle na czas Mszy parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła

W sierpniu (22-23.08) planowana jest tradycyjna dwudniowa wycieczka/pielgrzymka. Tym razem docelowym miejscem będzie sanktuarium w Świętej Lipce. Liczba miejsc ograniczona. Osoby zapisane będą informowane o szczegółach bezpośrednio na mail. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

5. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 sierpnia, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

6. 2 sierpnia przypada pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna.

7. Pierwszy Piątek Miesiąca przypada 7 sierpnia. W tym dniu zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30.

8. Organizowana jest pielgrzymka parafialna w sobotę 8 sierpnia szlakiem Sługi Bożego kard. Wyszyńskiego: Zuzela, Święta Lipka, Stoczek Klasztorny i Gietrzwałd. Wyjazd o 5.45 spod kościoła. Zapisy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

9. Zachęcamy do udziału w akcji oddawania krwi: „Zrób przelew krwi” – w dniu 28 lipca (wtorek) w godz. 9 – 13 można będzie oddać krew w ambulansie RCKiK na parkingu przed Urzędem Gminy w Lesznowoli.