Ogłoszenia parafialne w czasie wakacji

 

1. Przypominamy, że w czasie wakacji w dni powszednie jest tylko jedna Msza św. o godz. 18.00. W sobotę jest jeszcze dodatkowa Msza św. o godz. 19.00, która jest Mszą św. z niedzieli. W niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 16.00. W dni powszednie do spowiedzi zapraszamy przed Mszą św., a w niedzielę podczas Mszy św.

2. W pierwszy poniedziałek lipca i sierpnia od godz. 17.15 czytamy Wypominki,
a o godz. 18.00 jest Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w modlitwie.

3. W I Piątek Miesiąca zapraszamy do spowiedzi od godz. 17.30.

4. W czasie wakacji kontynuować będziemy cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek i piątek. W pierwszy czwartek lipca i sierpnia będzie dodatkowa Msza św. o godz. 19.00 w intencjach Bractwa Adoracyjnego.

5. Motocyklistów zapraszamy w czwartą niedzielę lipca i sierpnia na comiesięczną Mszę Św. o godz. 18.00. W lipcu planowana jest niedzielna wycieczka, a w sierpniu, wyjazd weekendowy do jednego z polskich sanktuariów. W kwestii wyjazdu prosimy o kontakt pod NOWY adres email: motoiwiczna@gmail.com. Informacje będą wywieszane w gablocie z tygodniowym wyprzedzeniem, na FB w profilu Moto Iwiczna oraz rozsyłane mailem do osób, które zgłosiły taką potrzebę i zostały zarejestrowane w kontaktach grupy.

6. W sierpniu wyrusza na Jasną Górę wiele pielgrzymek pieszych. Pozdrawiamy naszych parafian pielgrzymujących do Matki Bożej (zwłaszcza tych, którzy pielgrzymują w grupie piaseczyńskiej).