IV Niedziela Wielkanocy

1. W dniach 14 i 15 maja nasza Parafia przeżywać będzie Wizytację Kanoniczną. Gościć będziemy ks. Biskupa Rafała Markowskiego. W niedzielę, 14 maja powitamy ks. Biskupa o godz. 10.00. Czcigodny Gość przewodniczyć będzie uroczystej Mszy św. o godz. 13.00, a o godz. 19.00 uczestniczyć będzie w Wieczorze Uwielbienia. W drugim dniu ks. Biskup odwiedzi jedną ze szkół, dom seniora i przedszkole. Szczegółowy program pierwszego dnia Wizytacji znajduje się na stronie internetowej Parafii.

2. W sobotę, 13 maja, obchodzimy Jubileusz 100. rocznicy objawień fatimskich. Szczegółowy program obchodów diecezjalnych i ogólnopolskich znaleźć można na stronach Archidiecezji Warszawskiej: Uroczystości 100. rocznicy objawień fatimskich.

3. Trwają przygotowania do naszego Odpustu i festynu parafialnego. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 19.00 do domu parafialnego.

4. W najbliższą sobotę, 13 maja, ksiądz Waldemar zaprasza na kolejne spotkanie Lectio Divina o godz. 20.00. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich chętnych.

5. Organizowany jest wyjazd na parafialny obóz letni do Starej Pardałówki koło Zakopanego w terminie od 23 czerwca do 1 lipca 2017 r. Wyjazd jest dla dzieci i młodzieży. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Andrzeja.

6. Zapraszamy osoby dorosłe i młodzież, które chcą lepiej poznać Boga i doświadczyć jego obecności w życiu swoim i we wspólnocie Kościoła, na cykl 8 spotkań seminarium wiary. Spotkania odbywają się w niedziele o godzinie 19:00 w naszym kościele. Dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie.