28 kwietnia 2019 – II Niedziela Wielkanocy – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. W naszej parafii, jak co roku w Niedzielę Miłosierdzia o godz. 15.00 odprawiona jest Msza św. przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle. Eucharystię poprzedzi modlitwa koronką do Miłosierdzia Bożego.
2. W poniedziałek o godz. 19.40 modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem w intencjach zgłaszanych do skrzynki modlitewnej na internetowej stronie naszej Parafii.
3. W środę rozpoczynamy nowy miesiąc – maj. Tradycyjnie w tym miesiącu modlić się będziemy codziennie podczas nabożeństw majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
4. 2 maja, w pierwszy czwartek miesiąca Bractwo Adoracyjne zaprasza na comiesięczną Mszę św. o godz. 19.00. Po jej zakończeniu modlić się będziemy w intencji kapłanów.
5. W piątek, 3 maja, przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu Msze św. będą o godz. 9.00, 18.00 i 19.00. Jest to jednocześnie Pierwszy Piątek miesiąca, do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30.
6. 4 maja przypada Pierwsza Sobota miesiąca – zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej oraz w intencji członków Żywego Różańca.
7. W Pierwszą Niedzielę Miesiąca, 5 maja, po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z nabożeństwem majowym. Tego dnia przypada Niedziela Biblijna. Do słuchania Słowa Bożego zapraszamy 20 min przed każdą Mszą św.
8. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Uczniów klas 8. i starszych zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę, 18 maja, o godz. 20.00.
9. Osoby, które zastanawiają się nad wyborem swojej drogi życiowej zapraszany na weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17-19 maja. Szczegóły na stronie Wyższego Metropolitarnego Seminarium Duchownego w Warszawie.