26 maja 2019 – VI Niedziela Wielkanocy

1. W najbliższą niedzielę, 2 czerwca, Arcybiskup Warszawski, ks. Kardynał Nycz, zaprasza do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, na XII Święto Dziękczynienia. Ks. Kardynał zaprasza na Mszę świętą o godz. 12.00, z udziałem Episkopatu Polski, a także do udziału w procesji z relikwiami świętych, która wyruszy z Placu Piłsudskiego, Traktem Królewskim do Wilanowa. Początek o godz. 8.00.
2. Jest to też pierwsza niedziela miesiąca. 20 min. przed każdą Mszą św. będziemy kontynuować czytanie Pisma Św. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie Procesja Eucharystyczna połączona z Nabożeństwem Czerwcowym.
3. W najbliższą sobotę dzieci ze szkoły w Nowej Iwicznej przeżywać będą Pierwszą Komunię św. Spowiedź dla tych dzieci w piątek, 31 maja, od godz. 16.30. Rodziców zapraszamy do spowiedzi także w piątek o godz. 19.30. Tego dnia Kancelaria będzie czynna wyjątkowo w godz. 18.00-18.30.
4. Jest to też pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej oraz w intencji członków Żywego Różańca.
5. Trwają przygotowania do naszego Odpustu i festynu parafialnego. Podczas festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie fanteria i kawiarenka. Już teraz prosimy o przynoszenie do domu parafialnego fantów.
6. W tym tygodniu rozpoczynamy nowy miesiąc, czerwiec. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
7. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.30 odmawiamy wspólnie różaniec. Zachęcamy wszystkich parafian do włączenia się w codzienną modlitwę.
8. Pierwsza Komunia św. w roku 2020 będzie w następujących terminach:

  • 16 maja – uczniowie ze szkoły w Nowej Iwicznej
  • 23 maja – uczniowie ze wszystkich innych szkół