25 listopada 2018 Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. O godz. 15.00 przy posągu Jezusa Miłosiernego w Mysiadle, w rocznicę poświecenia posągu, będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.

1. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza wszystkich, którzy pragną pogłębić i ożywić swoją wiarę na kolejne spotkanie na temat „Rzeczy pierwsze” w środę o godzinie 19.45 w kościele. Uczestnicząc w spotkaniach można się także przygotować do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych.

2. W najbliższą sobotę – pierwszą sobotę miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej oraz w intencji członków Żywego Różańca.

3. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. W tym roku na Msze św. Roratnie zapraszamy na godz. 6.15.

4. W pierwszą niedzielę Adwentu, 2 grudnia, prosimy o przyniesienie na Mszę św. rodzinnych wieńców adwentowych. Będą one poświęcone po każdej Mszy św. Będzie to też niedziela biblijna. 20 min. przed każdą Mszą św. kontynuować będziemy czytanie Słowa Bożego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13.00 będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu ks. Andrzej obchodzi imieniny. Uroczysta Msza św. w intencji solenizanta będzie w niedzielę, 2 grudnia, o godz. 11.30.

6. W tym roku już po raz dziesiąty dzieci ze szkoły w Nowej Iwicznej będą zbierać zabawki i słodycze do paczek świątecznych przygotowywanych przez naszą Caritas Parafialną. Dary można przynosić do biblioteki szkolnej w poniedziałek, 26 listopada.

7. 1 grudnia rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). Szczegółowy program do 31 grudnia znajduje się w gablocie i na stronie internetowej.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

8. W związku z odbywającym się w Polsce Szczytem Klimatycznym pomódlmy się teraz słowami Ojca Świętego Franciszka o błogosławieństwo Boże dla uczestników Szczytu i o naszą wrażliwość na odpowiedzialne korzystanie ze środowiska naturalnego.