21 kwietnia 2019 – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy składamy wszystkim serdeczne życzenia. Jutro, w drugi dzień Świąt, będzie w naszym kościele niedzielny porządek Mszy św.

2. Trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego, którą modlimy się codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

3. W następną niedzielę, Niedzielę Miłosierdzia Bożego, szczególnie zapraszamy na Mszę św. przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle o godz. 15.00.

4. W piątek, 26 kwietnia, Apostolstwo Wspomożenia Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00.

5. W sobotę, 27 kwietnia, motocykliści zgromadzą się wokół naszego kościoła, aby tradycyjnie otworzyć sezon motocyklowy. Msza św. polowa rozpocznie się o godz. 12.00. Po niej nastąpi błogosławieństwo uczestników przy ich maszynach. Caritas parafialna zaprasza na spotkanie przy grillu na placu za kościołem.

6. A w niedzielę, 28 kwietnia, z racji czwartej niedzieli miesiąca motocyklistów specjalnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Pierwszy raz w tym roku spotykamy się w formule wiosennej – Msza św. poprzedzona będzie przejażdżką. W tym roku nasi motocykliści zamierzają uczcić 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej odwiedzając miejsca związane w szczególności z tym wydarzeniem. Celem kwietniowej wycieczki będzie muzeum i cmentarz w Palmirach. Chętni do wspólnego spędzenia czasu na dwóch kołach spotykają się o godz. 9.30 na stacji benzynowej Orlen przy ul. Okulickiego. Planowany dystans ok. 250 km. Po drodze przewidujemy oczywiście postój na posiłek. Powrót na wieczorną Mszę Św. do Iwicznej. Motocyklistów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wycieczce, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia.

Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

6. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Parafii. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy sfinansować kolonie dla dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii.