20 października 2019 – XXIX Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę, 27 października, zapraszamy rodziny dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej na skupienie w Mysiadle na godz. 9.45. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek lub środę (22 lub 23 października) na godz. 19.40.

2. Także w następną niedzielę motocyklistów zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Wzorem ubiegłych lat, ze względu na krótsze dni, motocykliści spotkają się po wieczornej Mszy św. w salce w domu parafialnym, aby wspólnie wspominać letnie wojaże. Tym razem pierwsze spotkanie w zimowej formule będzie poświęcone rodzinnej wycieczce na Półwysep Skandynawski, do Szwecji i Norwegii. Można będzie posłuchać o fiordach i o słynnej Drodze Trolli. Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą odrobiny słodkiego co nieco do przegryzienia w międzyczasie. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

3. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

4. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

5. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00