17 lutego 2019 – VI Niedziela Zwykła

1. Jutro rozpoczynamy nowy kurs przygotowania do Sakramentu Małżeństwa. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godz. 19.15 w Domu Parafialnym.

2. Msza św. Inicjacyjna dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej dziecka będzie w następną niedzielę, 24 lutego, o godz. 16.00. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek lub środę (19 lub 20 lutego) na godz. 19.45.

3. W następną niedzielę przypada czwarta niedziela miesiąca, więc motocykliści i miłośnicy jednośladów są w specjalny sposób zaproszeni na Mszę Św. o godz. 18.00 oraz spotkanie przy slajdach z motocyklowych podróży. Zapraszamy na wspomnienia z podróży przez Bałkany do Turcji. Dodatkowe informacje na stronie internetowej.

4. Także tego dnia o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele wieczór uwielbienia. Zapraszamy wszystkich na wspólne uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie modlitwą i śpiewem, prowadzone przez wspólnoty z naszej Parafii.

5. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej Parafii. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy sfinansować kolonie dla dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii.