15 września 2019 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Absolwentów klas VIII i starszych, zapraszamy na nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie będzie 22 września (niedziela) po Mszy św. o godz. 18.00. Na spotkanie zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami. Młodzież, która przygotowywała się do Bierzmowania przez ostatni rok przyjmie ten Sakrament w sobotę, 12 października.

2. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 19.00, będziemy modlić się przed Najświętszym Sakramentem w intencjach przesłanych do skrzynki parafialnej oraz zgłoszonych przed spotkaniem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza w najbliższą środę o godzinie 19.45 na wspólną modlitwę, podczas której będziemy modlić się o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

4. W piątek, 20 września, Apostolstwo Wspomożenia Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00, a po Mszy św. na spotkanie formacyjne.

5. W następną niedzielę, 22 września, będzie dodatkowa Msza św. o godz. 16.00 z udziałem Róży Różańcowej Rodziców.

6. Za tydzień, tradycyjnie, jak w każdą czwartą niedzielę miesiąca w naszej parafii na Mszę Św. o godz. 18.00 szczególnie zapraszamy motocyklistów. Przed Mszą Świętą miłośnikom dwóch kółek proponujemy wzięcie udziału w ostatniej w tym roku wspólnej przejażdżce. Zgodnie z planem upamiętnienia 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej przez odwiedzanie miejsc związanych z tymi wydarzeniami, celem naszym celem będzie miejsce ostatniej bitwy Wojny Obronnej 1939r., w szczególności Wola Gułowska i Kock. W planie mamy odwiedzenie Muzeum oraz sanktuarium w Woli Gułowskiej i cmentarza wojennego w Kocku, na którym spoczywają żołnierze Samodzielnej Grupy „Polesie” wraz ze swoim dowódcą generałem Kleebergiem, który dowodził w bitwie pod Kockiem. Planowany wyjazd ze stacji benzynowej Orlen przy ul. Okulickiego o godz. 8:30. Planowany dystans w granicach 300 km. Po drodze przewidujemy oczywiście postój na posiłek. Powrót na wieczorną Mszę Św. do Iwicznej. Motocyklistów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w wycieczce, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

7. Wznawiamy spotkania biblijne w dynamice „Lectio Divina” – Stary i Nowy Testament w liturgii. Pierwsze spotkanie rozpocznie się we wtorek 17 września o 19.45 w kościele. Szczegółowy terminarz znajduje się na stronie internetowej. Prowadzi ks. Waldemar. Zapraszamy.

8. Chór parafialny rozpoczął już swoje spotkania. Zapraszamy na próby śpiewu w każdy czwartek o godz. 19.00 w sali parafialnej.