13 stycznia 2019 – Święto Chrztu Pańskiego

1. Niedziela Chrztu Pańskiego, którą dzisiaj przeżywamy, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Wprawdzie od jutra rozpocznie się okres zwykły, ale zgodnie ze starą polską tradycją śpiewanie kolęd, choinki i szopka towarzyszyć nam będą do 2 lutego.
2. Dziś po Mszy św o godz. 11:30 dzieci należące do Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieciom przedstawią jasełka misyjne. Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia, które przygotowały dzieci na rzecz misji.
3. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. zapraszamy na spotkanie formacyjne w najbliższy wtorek lub środę (15 lub 16 stycznia) o godz. 19.45. Rodziców wraz z dziećmi zapraszamy na Mszę św. inicjacyjną w następną niedzielę, 20 stycznia, na godz. 16.00.
4. W piątek, 18 stycznia, Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji dusz czyśćcowych, a po Mszy opłatek dla członków Apostolstwa i osób zainteresowanych. Tego samego dnia o godz. 18.30 będzie zbiórka Służby Liturgicznej.
5. W następną niedzielę, 20 stycznia, o godz. 19.00 będzie w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu chóru z Piaseczna. W programie kolędy różnych krajów i kultur w opracowaniach chóralnych.
6. Osoby, które zgłosiły się do Apostolstwa Dobrej Śmierci lub nowe, które chcą należeć, zapraszamy na pierwsze spotkanie w piątek, 25 stycznia. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
7. Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorje w terminie od 26 kwietnia do 4 maja 2019 roku. Można już się zapisywać u ks. Andrzeja. Szczegóły w zakrystii i w kancelarii.
8. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.
Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.