11 listopada 2018 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości zapraszamy na Wieczór Patriotyczny, który odbędzie się 14 listopada o godz. 18.00 w szkole podstawowej w Nowej Iwicznej.

2. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza w najbliższą środę o godzinie 19.45 na Wieczór Chwały z modlitwą o uzdrowienie. Podczas nabożeństwa będziemy modlić się o uzdrowienie fizyczne, psychiczne i duchowe. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

3. Ostateczne rzeczy człowieka to: śmierć, Sąd Boży i Niebo albo Piekło. W kolejny już piątek na Mszy św. o godz. 18.00 zostanie podjęta tematyka rzeczy ostatecznych. Będziemy także modlić się o dobrą śmierć dla każdego z nas.

4. Apostolstwo Wspomożenia Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji Dusz Czyśćcowych w najbliższy piątek o godzinie 19.00. Po Eucharystii spotkanie formacyjne. Zapraszamy wszystkich którzy jednorazowo lub na dłużej chcieliby przyłączyć się do modlitwy w intencji dusz czyśćcowych.

5. W sobotę 17 listopada wyrusza pielgrzymka parafialna szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Zwiedzimy: Sanktuarium na Żoliborzu – miejsce Mszy św. za Ojczyznę i grobu Błogosławionego, Włocławek, Górsk i Bydgoszcz. Wyjazd o godz. 6.00. Osoby, które się zapisały prosimy o uregulowanie należności. Są jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do uczestnictwa. Możliwość zapisów w zakrystii.

6. Za tydzień w niedzielę spotkanie dla dzieci należących do Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieciom po Mszy św. o godz. 11.30.

7. Róże Różańcowe Rodziców zapraszają do otwartej dla wszystkich dyskusji na temat dzieci i młodzieży w Kościele. Spotkanie w formie krótkiego wykładu połączonego z prezentacją doświadczeń kilku osób z naszej wspólnoty modlitewnej odbędzie się w niedzielę, 18 listopada o godz. 16.30 w salce domu parafialnego. Poruszone zostaną m.in. zagadnienia zachowania małych dzieci podczas Mszy św., odchodzenia z Kościoła dorastającej młodzieży czy trudności w rodzinach, w których tylko jedno z rodziców uczęszcza na nabożeństwa. Moderatorem rozmowy będzie Ewa Lubianiec, psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz w psychoedukacji rodziców.