10 lutego 2019 – V Niedziela Zwykła

1. Po zakończonej Kolędzie wróciliśmy już do zwykłego porządku Liturgii. W dni powszednie Msze św. są w naszym kościele o godz. 18.00 19.00. Osobom, które nie mogły spotkać się z kapłanem podczas Kolędy w pierwszym terminie, proponujemy ostatni już termin w sobotę, 16 lutego. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.
2. Jutro w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorych. Pamiętajmy zwłaszcza w tym dniu o ludziach cierpiących, aby swoją chorobę potrafili łączyć z Krzyżem Pana Jezusa. Tego dnia o godz. 18.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.
3. W piątek, 15 lutego, Apostolstwo Wspomożenia Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. o godz. 18.00.
4. W sobotę, 16 lutego, o godz. 15.00 odprawiona będzie Msza św. w intencji dzieci i młodzieży oraz we wszystkich intencjach Różańca Rodziców.
5. Za 2 tygodnie, 24 lutego, o godz. 19.00 odbędzie się w naszym kościele wieczór uwielbienia. Zapraszamy wszystkich na wspólne uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie modlitwą i śpiewem, prowadzone przez wspólnoty z naszej Parafii.
6. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowania do Sakramentu Małżeństwa. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki o godz. 19.15 w Domu Parafialnym, począwszy od 18 lutego.
7. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy sfinansować kolonie dla dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii.